SUPER MARIO TRADING CARD

  • 36,40 TL
SUPER MARIO TRADING CARD

Super Mario Koleksiyon Kartları paketi ile Super Mario’nun eğlenceli dünyasına giriş yap!

Super Mario; Nintendo tarafından yaratılmış, firmanın maskotu Mario'yu temel alan bir video oyunu serisidir. Super Mario Bros veya kısaca Mario adlarıyla da bilinen seri, daha geniş kapsamlı Mario markasının temelini oluşturur.

Super Mario oyunlarında ana karakter Mario'nun maceraları anlatılır. Oyunlar genellikle kurgusal Mushroom Kingdom'da (Mantar Krallığı) geçer ve oyuncu Mario karakterini canlandırır. Oyunlarda sıklıkla Mario'nun kardeşi Luigi ve Mario karakter ailesinin diğer üyeleri de görünür. Çoğu platform oyununda olduğu gibi oyuncu, çeşitli temalara ayrılan bölümlerde platformlar arasında koşar, atlar ve düşmanların üzerine zıplar. Oyunların senaryoları basittir ve genellikle Prenses Peach'i oyunun büyük düşmanı Bowser'dan kurtarmak üzerine kuruludur.

Bu macerada Mario’ya eşlik et!

Çocuklar Super Mario Koleksiyon Kartları sayesinde sosyalleşir. Koleksiyon kartları çocukların paylaşma duygusunu artırır ve koleksiyon merakını destekler.

Paket içerisinde; 4 adet kart bulunmaktadır.

Paket ölçüsü: 6,5 x 12 cm

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...