RAMBO BANDANA DHL

  • 780,00 TL
RAMBO BANDANA DHL

Rambo figürü, tüm Rambo hayranları için geliyor!

John Rambo, ilk olarak 1972'de David Morrell'in First Blood adlı romanında yer aldı, ancak daha sonra Sylvester Stallone tarafından canlandırılan film serisinin kahramanı olan kurgusal bir film kahramandır. "Rambo" terimi genellikle umursamaz, emirleri önemsemeyen, tehlikeli durumlara tek başına giren ve son derece sert, duygusuz bir kişiyi tanımlamak için kullanılır. İtalyan asıllı Amerikalı aktör Sylvester Stallone'nin birçok filminin ana karakteridir. Vietnam Savaşı'nda başarı ile görev almış ve savaş sonrası ülkesine dönerek yaşam mücadelesi vermeye çalışan ama toplumdan da dışlanmış bir kişiliği temsil eder.

Sinema tarihinin kült karakterlerinden, Sylvester Stallone’nin canlandırdığı Rambo, şimdi bandanasıyla tasarlanan Minix figürüyle geliyor! 25,5 cm uzunluğunda ve çok özel detaylarla tasarlanmış Minix figürlerini biriktirip koleksiyonu tamamlamak çok heyecanlı! Rambo figürünü evinizde, ofisinizde ya da istediğiniz yerde sergileyebilir ve ona olan hayranlığınızı her yerde gösterebilirsiniz.

Minix Rambo Bandana Figürü, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar.

Figür ölçüsü: 25,5 cm

Kutu ölçüsü: 9 x 8 x 18,8 cm

Ağırlık: 0,627 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...