POLLY POCKET MUHTEŞEM ARAÇLAR OYUN SETİ DHL

  • 259,99 TL
POLLY POCKET MUHTEŞEM ARAÇLAR OYUN SETİ DHL
Polly bebek ve arkadaşları her zaman hareket halindedir ve bu Polly Pocket araç seti koleksiyonuyla pek çok yoldan gidebilirler.
Her biri bir mikro bebek, evcil hayvan ve üç tekerlekli araçlardan arabalara, uçaklara ve hatta uzay araçlarına kadar değişen benzersiz döküm araç içerir!
Çocuklar direksiyon maceralarına bayılacak ve seçtikleri yolu seçmek için hepsini toplayabilecek.
Her biri ayrı satılır ve mevcudiyet durumuna bağlıdır. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.
Polly Pocket oyuncak bebek ve araç setleri, çocukların karada, havada ve hatta uzayda macera dolu hikayeler yürütmesine olanak tanır!
?Her oyuncak paketi bir mikro bebek, bir evcil hayvan mini figürü ve bir benzersiz araç içerir - 3 tekerlekli araçlar, arabalar, uçaklar ve uzay gemilerini arayın (her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır).
Küçük metal araçlar parlak renklere, eğlenceli ayrıntılara ve dönen tekerlekler veya dönen helikopter pervaneleri gibi aksiyon özelliklerine sahiptir ve hikayeleri hareket ettirir!
?Popüler temalara sahip setler, hikaye anlatma eğlencesini genişletmek için hepsini toplamak isteyecek 4 yaş ve üstü çocuklar için harika hediyelerdir!

              1 Adet fiyatıdır.Sipariş verdikten sonra istediğiniz modeli belirtiniz                        
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...