OSMANLI SATRANCI

  • 605,80 TL
OSMANLI SATRANCI

Osmanlı Satrancı ile strateji oyunlarının en eğlencelisi yeni bir boyut kazanıyor!
Osmanlı temasıyla satranç oyununa yeni bir dekoratif soluk getiren bu tasarım oyunu her zamankinden daha keyifli kılıyor!
Satrancın çocuk gelişimi üzerinde; konsantrasyon, mantıklı düşünce, planlama, hesaplama, ileriyi düşünme, seçenekleri değerlendirme, somut analiz, farkındalık gibi önemli kavramların gelişmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen bu yararlı oyun ile çocuğunuz planlı hareket etmenin önemini kavrayacak, kendine olan güveni artacaktır.
Satranç kuralları kutunun içerisinde bulunmaktadır. Kaliteli malzemesi sayesinde yıllarca kullanabilirsiniz.
Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Satranç tahtası her oyuncunun sağına beyaz gelecek şekilde konulur. Her oyuncunun 16 taşı vardır: Bir Şah, bir Vezir, iki Kale, iki Fil, iki At ve sekiz piyon. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir.
2 oyuncu ile oynanır, oyun süresi 20 dakikadır.
Kutu ölçüsü: 39,6 x 5,3 x 40 cm
Ürün ağırlığı: 1,922 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...