NEMESIS DHL

  • 780,00 TL
NEMESIS DHL

Rebel Moom’dan Nemesis figürü ile tanışın!

Rebel Moon, Ana Dünya'nın acımasız orduları uzak bir ayda bulunan sakin bir çiftçi köyünü tehdit edince, halkın hayatta kalmak için en büyük umudu gizemli bir yabancıya nasıl bağlı olduğunu konu edinir. Çocukları Imperium tarafından öldürüldükten sonra hayatını onların intikamını almaya adadı. Yüksek rütbeli askerler ile savaşabilecek kadar güçlü olan Nemesis gücünü başkalarını korumak için kullandı.

Netflix’in en yeni ve popüler yapımlarından Rebel Moon’un sevilen karakteri Nemesis, Minix figürü ile geliyor! 25,5 cm uzunluğunda ve çok özel detaylarla tasarlanmış Minix figürlerini biriktirip koleksiyonu tamamlamak çok heyecanlı! Kora figürünü evinizde, ofisinizde ya da istediğiniz yerde sergileyebilir ve ona olan hayranlığınızı her yerde gösterebilirsiniz.

Minix Kora Figürü, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar.

Figür ölçüsü: 25,5 cm

Kutu ölçüsü: 9 x 8 x 18,8 cm

Ağırlık: 0,627 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...