KORA DHL

  • 780,00 TL
KORA DHL

Rebel Moon’dan Kora ile tanışın!

Rebel Moon, Ana Dünya'nın acımasız orduları uzak bir ayda bulunan sakin bir çiftçi köyünü tehdit edince, halkın hayatta kalmak için en büyük umudu gizemli bir yabancıya nasıl bağlı olduğunu konu edinir. Filmdeki karakterlerden biri olan Kora, gizemli bir geçmişe sahip genç bir kadındı ve Rebel Moon'un ana kahramanıydı. Sofia Boutella tarafından canlandırıldı. Dünyası, onu bağışlayan ve yanına alan Balisarius tarafından mağlup edildi. Ona "Arthelais" adını verdiler ve onu Ana Dünya için savaşması için eğittiler. Sonunda Imperium'a isyan etti ve "Yara Veren" olarak bilinmeye başladı.

Netflix’in en yeni ve popüler yapımlarından Rebel Moon’un sevilen karakteri Kora Minix figürüyle geliyor! 25,5 cm uzunluğunda ve çok özel detaylarla tasarlanmış Minix figürlerini biriktirip koleksiyonu tamamlamak çok heyecanlı! Kora figürünü evinizde, ofisinizde ya da istediğiniz yerde sergileyebilir ve ona olan hayranlığınızı her yerde gösterebilirsiniz.

Minix Kora Figürü, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar.

Figür ölçüsü: 25,5 cm

Kutu ölçüsü: 9 x 8 x 18,8 cm

Ağırlık: 0,627 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...