HOT WHEELS ULTRA HOTS ÇILGIN ÇEMBER YARIŞI SETİ DH

  • 1.559,99 TL
HOT WHEELS ULTRA HOTS ÇILGIN ÇEMBER YARIŞI SETİ DH

Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ile yeni bir maceraya hazır ol!

Hot Wheels arabalarını fırlatıcı aracılığıyla fırlatarak çemberlerden geçmesi için onlara hız kazandırabilirsin. Arabalar ilk iki Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember spirallerinden geçtikten sonra durmadan hızla üçüncü spiralden geçmesi gerekiyor. Spiral hızlandırıcıyla hızlanıp üçüncü çemberden de geçerek arabalarınla birlikte yeni maceralara atılabilirsin. Retro temalı set, kolay saklanması ve depolanması için parçalarına ayrılır.

Hot Wheels Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ile Hot Wheels arabalarını üç spirallik bir maceraya çıkar! Çocuklar fırlatıcıyı kullanarak arabaları iki spiralden geçirir. Arabalar bir hızlandırıcıdan geçip üçüncü spirale fırlayarak yeni yarış maceralarına atılır.

Set, kolay ve zahmetsiz saklanabilmesi için parçalarına ayrılır ve pist parçalarının depolanacağı özel yuvalara sahiptir.

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini destekler, arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; Ultra Hots Çılgın Çember Yarışı Seti ve 1 adet Hot Wheels araba bulunmaktadır.

Ürün ölçüsü: 25,4 x 22,9 x 92,7 cm


 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...