HOT WHEELS MONSTER TRUCKS ROARIN' RUMBLE DHL

  • 1.247,97 TL
HOT WHEELS MONSTER TRUCKS ROARIN' RUMBLE DHL

Roarin' Rumble oyun setiyle Hot Wheels Canavar Kamyonlarını ve araçlarını test edin!

İki Roarin' Rumble kamyonu ve iki adet 1:64 ölçekli Hot Wheels arabasıyla çocuklar, kimin üstün olduğunu görmek için anında dublörlük yapabilir, çarpabilir, çarpabilir ve ters takla atabilir! İki parça parçası, çok sayıda çarpma ve parçalama eylemiyle farklı stuntlar için üç farklı şekilde yapılandırılabilir. Ayrıca, Hot Wheels Monster Trucks YouTube kanalından sunucu Reggie'den harika bir kesit, çekimleri "görmek" için orada.

Zorluklarla dolu bu set, Hot Wheels Monster Trucks dünyasını daha da büyük bir eğlence için genişletebilecek 4-8 ​​yaş arası çocuklar için harika bir hediye fikri! Bazı Hot Wheels araçlarıyla kullanılmaz. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

3'ü 1 arada set, çocuklara yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak ve motor becerilerini ince ayar yapmak için seçenekler sunar. 2 rampa ve 2 kısa parça yan yana yarış, kafa kafaya savaşlar veya destansı geri dönüş için yapılandırılabilir.

Birlikte verilen 2 hızlı fırlatıcı ile aksiyona başlayın! Parçalar, daha büyük gösteriler ve deneyimler oluşturmak için diğer Hot Wheels setlerine bağlanır!

Özellikle canavar kamyon hayranları olmak üzere 4 yaş ve üzeri bütün çocuklar için harika bir hediye!

Kutu ölçüsü: 35,5 x 7,5 x 25 cm

Ürün ağırlığı: 0,09 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...