HOT WHEELS MONSTER TRUCKS ARENADA ŞAMP. MÜCADELESİ

  • 3.639,99 TL
HOT WHEELS MONSTER TRUCKS ARENADA ŞAMP. MÜCADELESİ

Crushzilla’dan kaç, oyunu sen kazan!

Hot Wheels Monster Trucks Arena'da Şampiyonluk Mücadelesi Oyun Seti'nde, her mücadelende Crushzilla ile karşı karşıya kalacaksın. Mücadeleyi zaferle sonlandırmak ve onu devirmek için setle birlikte verilen Mega-Wrex Monster Truck aracını belirlenen çarpma noktalarına farklı açılardan fırlat! Crushzilla düştüğünde büyük bir yıkıma neden olur.

Çocuklar bu oyun setinde Mega-Wrex’i dönen Crushzilla’ya doğru sürüp fırlatarak onu yere düşürmeye çalışacak ve bunu yaparken çok eğlenecek! Crushzilla, 360 derecelik bir oyun alanı ve eğlenceli ayrıntıları keşfedebilmen için Mega-Wrex’'in saldırdığı yere göre hareket eder. Çocuklar ezilebilir metal arabaları Crushzilla'nın yemi haline getirebilir, ardından Mega-Wrex'i onları kurtarmak için uygun çarpma noktasına yönlendirebilir.

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini destekler, arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; Monster Trucks Arena, 1 adet Mega-Wrex arabası ve 2 adet ezilebilir araba bulunmaktadır.

Ürün ölçüsü: 44,9 x 60 x 57,9 cm

Kutu ölçüsü: 33,5 x 12 x 51 cm

Ağırlık: 2,780 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...