HOT WHEELS BUMERANG ÇEMBERLİ YARIŞ PİSTİ DHL

  • 2.080,00 TL
HOT WHEELS BUMERANG ÇEMBERLİ YARIŞ PİSTİ DHL

Hot Wheels Bumerang Çemberli Yarış Pisti ile yarış ve akrobasi heyecanını ikiye katlayın!

Bu dinamik set iki şekilde oynanabilir: Arabayı bumerang halkalara fırlatıp tekrar tekrar yarışabilir veya puan toplamak için zıplatabilirsiniz. Her iki şekilde de arabalar muhteşem çemberlere ve dönüşlere girip hızlı ve heyecan dolu bir yarış deneyimi sunar!

Hot Wheels Bumerang Çemberli Yarış Pisti ile son hızda yarışın ve akrobasi hareketlerinizi sergileyin! Sete dahil olan 1:64 ölçekli Hot Wheels arabayı fırlatarak bumerang çemberlere gönderin. Araba başlama çizgisine gelince yeniden fırlatın ve tekrar tekrar yarışmanın tadını çıkarın. Rampayı ters çevirip arabayı ideal hızda fırlatarak maksimum puanı elde edin. Set, kolay ve pratik bir şekilde saklanabilir. Pist parçalarını ters çevirip katlamanız yeterli. Taşıma kolu mevcuttur. 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Çocukların motor becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesin destekler. Hayal güçlerini zenginleştirirken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar ve yapacakları yarışlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; Hot Wheels Bumerang Çemberli Yarış Pisti ve 1 adet Hot Wheels 1:64 ölçekli araba bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 33 x 11 x 35,5 cm

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...