HINZIR KEDİ

  • 974,99 TL
HINZIR KEDİ

Bu bir şaka olmalı!

İşte karşınızda Hınzır Kedi! Bu kedi sebze yemeyi pek sevmiyor. Ama sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesi için havuç da yemeli, brokoli de, domates de. Bu yüzden hadi biraz tabağına sebze koy ki yiyebilsin. Sen onun tabağına sebzeleri koyarken o, bir yaramazlık peşinde olabilir. Bu yüzden dikkatli ol ve oyuna başlamadan önce çarkı çevir!

2-4 kişi ile oynanabilen bu oyunu çocuklar arkadaşları veya ebeveynleri ile oynayabilir. Oyuna, tüm sebzeler eşit şekilde oyunculara dağıtılarak başlanır. Sonra sırayla oyun çarkı çevrilir. Çarkın üzerinde farklı sayılar mevcuttur ve oyuncular çarkı çevirdiklerinde çatalın gösterdiği sayı kadar sebzeyi kedinin tabağına koymalıdır. Çarkta bir de oyun eğlencesini katlayacak bir detay mevcuttur. Çark çevrildiğinde çatal, hediye paketini gösterirse oyuncu sebzelerinden birini dilediği oyuncuya verir!

Oyunda amaç oyuncuların tümünü Hınzır Kedi’nin tabağına koymaktır. Tüm sebzelerini tepsiye ilk yerleştiren kişi oyunu kazanır. Sebzeleri tabağa yerleştirirken kedinin yiyecekler ile dolu tabağını dağıtabileceğini unutmamalısın. Bakalım Hınzır Kedi ne zaman ve sıra kimdeyken tabağını dağıtacak!

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların oyun kurma ve taklit becerilerine katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar onların sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Kutu içerisinde; Hınzır Kedi, tabak, çark ve 8 adet yiyecek aksesuarı bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 23,5 x 18 x 15,5 cm

Ağırlık: 0,625 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...