GUS FRINGS DHL

  • 780,00 TL
GUS FRINGS DHL

Karşınızda Breaking Bad dizisinden Gus Fring!

Gustavo "Gus" Fring, Breaking Bad ve Better Call Saul dizilerinde yer alan kurgusal bir karakter. Giancarlo Esposito tarafından canlandırılır. Aslen Şililidir. 80'li yıllarda Şili'den göç edip 3 yıl Meksika'da yaşamış, 1989'da da ABD'ye göç etmiştir. Fring, Los Pollos Hermanos adlı tavuk lokanta zincirinin işletmecisidir. Lokanta zincirinde fast food ürünleri imâl edip satmaktadır. Bölgenin ve hatta tüm güneybatı ABD'nin en iyi fast food zinciri konumuna gelmiştir. İşletmecilik adı altında pek çok suça karışmış olan Fring, Walter White ve Jesse Pinkman'ı kendi işleri için kullanmıştır. 4. sezon finalinde diziye veda etmiştir.

Tüm zamanların en özel televizyon yapımlarından Breaking Bad’in ana karakterlerinden Jesse Minix figürü ile geliyor! 25,5 cm uzunluğunda ve çok özel detaylarla tasarlanmış Minix figürlerini biriktirip koleksiyonu tamamlamak çok heyecanlı! Breaking Bad hayranlarının bayılacağı bu figürü evinizde, ofisinizde ya da istediğiniz yerde sergileyebilir, ikonikleşmiş ve izleyiciden tam not almış Breaking Bad dizisine olan hayranlığınızı gösterebilirsiniz.

Minix Gus Fring Figürü, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar.

Figür ölçüsü: 25,5 cm

Kutu ölçüsü: 9 x 8 x 18,8 cm

Ağırlık: 0,627 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...