GOODY ADAMS DHL

  • 780,00 TL
GOODY ADAMS DHL

Addams ailesinin 1600’larda yaşamış üyesi ile tanışın!

Wednesday, Addams Ailesi filminden Wednesday Addams karakterine odaklanan doğaüstü ve korku komedisi türündeki bir internet dizisidir. Dizinin ana karakteri olan Wednesday Addams, soluk tene, siyah örgülü saçlara, ürkütücü görünüşe sahip olup duygusal olarak içine kapanık birisidir. Dizi, okulunda bir canavar gizemini çözmeye çalışan Wednesday'in etrafında dönmektedir.

Goody Addams, Wednesday’in ilk sezonunda yer alan önemli bir karakterdir. Kendisi, Wednesday Addams'ın 1600'lerdeki atası, ilk dışlanmışlardan biri ve Nightshade Society'nin kurucusudur. Goody Addams'ın görünümü Wednesday Addams ile aynıdır çünkü dizide ikisini de Jenna Ortega tarafından canlandırıyor.

Netflix’in çok sevilen ADDAMS ailesi yapımı Wednesday’in karakterlerinden Goody ADDAMS şimdi Minix figürüyle geliyor! 25,5 cm uzunluğunda ve çok özel detaylarla tasarlandı. Minix figürlerini biriktirip koleksiyonu tamamlamak çok heyecanlı! Goody Addams figürünü evinizde, ofisinizde ya da istediğiniz yerde sergileyebilir ve Addams ailesine olan hayranlığınızı her yerde gösterebilirsiniz.

Minix Goody Addams Figürü, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar.

Figür ölçüsü: 25,5 cm

Kutu ölçüsü: 9 x 8 x 18,8 cm

Ağırlık: 0,627 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...