FISHER PRICE SEVİMLİ MEDİTASYON FARESİ DHL

  • 1.195,97 TL
FISHER PRICE SEVİMLİ MEDİTASYON FARESİ DHL
Fisher-Price, Sevimli Meditasyon Faresi HHH49
 
Fisher-Price® Sevimli Meditasyon Faresi, çocuğunuzu hareketli komutlar yoluyla rehberli meditasyon ve nefes egzersizleriyle tanıştırır. Böylece gün içinde ve yatmadan önce rahatlamasına yardımcı olur. Bu rahatlatıcı pelüş fare, çocuğunuzu rahatlatmaya yardımcı olacak ve kucağından düşmeyecek harika bir oyuncaktır. Gündüz rahatlama seansı, sakinleştirici seslerle gece modu ve 3 bölümlü uykuya hazırlık egzersizi dahil 3 sakinleştirici mod arasından seçim yapın. Her an çocuğunuzla birlikte rahatlamaya hazır olan bu pelüş arkadaş, işlemeli bir yüze sahiptir ve sevimli pijamaları dahil her yanı yumuşacık dokulu çeşitli malzemelerden üretilmiştir.
Sevimli ve rahatlatıcı pelüş fare, çocuğunuzu rehberli meditasyonla tanıştırarak hem gün içinde rahatlamasını hem de uykuya hazırlanmasını sağlar
Farenin parlak göbek ışığı, küçük meditasyon uzmanınızın sakinleşmesine ve rahatlamasına yardım eder
Gündüz rahatlama seansı, sakinleştirici seslerle gece modu ve 3 bölümlü uykuya hazırlık egzersizi dahil olmak üzere 3 sakinleştirici mod.
Elektronik parçalar çıkarıldığında makinede yıkanabilir
Yürüme çağındaki çocuklar ve 2-5 yaş arası okul öncesi çağdaki çocuklar için.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...