CICCIOBELLO YÜZÜYOR 30CM DHL

  • 1.560,00 TL
CICCIOBELLO YÜZÜYOR 30CM DHL

Cicciobello ile yüzme zamanı!

Havalar ısındıysa güneş gökyüzünde ışıldıyor ise bunun Cicciobello bebek için tek bir anlamı olabilir; yüzme zamanı! Cicciobello için yaz mevsimi tatil demek, tatil ise suda yüzmek demek. Yazın güzel güneşli havalarda yapılacak pek şey olsa da onun için hiçbiri yüzmek kadar eğlenceli değil!

Çocukların çok sevdiği Cicciobello, şimdi suya bırakılınca yüzebilen Cicciobello Yüzüyor ile çocuklarla buluşuyor. Kolları geriye doğru sarılarak kuruluyor ve suda serbest stil yüzebiliyor. Suda ne kadar iyi yüzebildiğine de bir bak! O tam bir profesyonel! Üstelik Cicciobello Yüzüyor tam 30 cm uzunluğunda geliyor. Onunla oyunlar oynamak hatta yüzmek çok eğlenceli görünüyor. Çocuklar Cicciobello ile birlikte yüzmeye bayılacak!

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Ürün ölçüsü: 30 cm

Kutu ölçüsü: 32 x 13 x 23 cm

Ağırlık: 0,630 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...