BARBIE NIN EV DEKORASYON OYUN SETTİ

  • 488,80 TL
BARBIE NIN EV DEKORASYON OYUN SETTİ

Barbie'nin Ev Dekorasyonu Oyun Setleri ile hayal gücünü harekete geçirip rol yapma oyunları için sahneyi hazırlayın! Bu setler, arka bahçede ateş yakma ve makyaj masasında hazırlanma gibi çeşitli ilgi çekici temaya uygun aksesuarlar ve mobilyalarla evcilik oynamak için idealdir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebek, ürüne dahil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Barbie'nin Ev Dekorasyonu Oyun Setleri hikaye anlatımını güçlendiren bir dizi sevimli parçayla hikayelere hayat veriyor. Çocuklar arka bahçe, mutfak ve makyaj masası gibi farklı ortamlar arasında seçim yapabilir.

Her set bir mobilyanın yanı sıra hayal gücünü harekete geçirecek çeşitli dekor öğeleri ve aksesuarlar içerir. Bebek, ürüne dahil değildir.

Pek çok gerçekçi detay barındıran ilgi çekici ve renkli bu setler Barbie bebek evinde (ürüne dahil değildir) kullanılmak için idealdir.

Barbie'nin Ev Dekorasyonu Oyun Setleri birlikteliği, yaratıcılığı ve gerçek dünyadaki rol yapma oyunlarını bir araya getirerek hayal gücünü harekete geçirir. ​

Çocuklar farklı mobilya ve dekor paketlerini koleksiyonlarına ekleyerek macera ardına macera yaşayabilir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...