BARBIE DONDURMA DÜKKANI OYUN SETİ DHL

  • 1.247,99 TL
BARBIE DONDURMA DÜKKANI OYUN SETİ DHL

Barbie Dondurma Dükkanı Oyun Seti Ürün Açıklaması

 

 

Barbie Dondurma Dükkânı Oyun Seti ile usta bir dondurmacı olmanın inceliklerini keşfedin. Dondurmaya bayılan çocuklar bu oyun setiyle hayallerindeki dondurma mekânını işletip hazırladıkları lezzetli dondurmaları külahlara doldurabilir. Oyun seti; dondurma baskılı sevimli bir elbise ve çizgili önlük giyen Barbie 30 cm, dondurma standı ve aksesuarlar içerir. Çocuklar, pembe ve mavi renkli iki çeşit oyun hamurunu dondurma makinesine yerleştirdikten sonra kolu çekip gerçeğe uygun dondurmaların döne döne külaha dolmasını izlerken eğlence dolu saatler geçirecek. Dondurmaları isterlerse kâselere isterlerse külaha doldurabilir, üstlerini süsleyip şahane görünen ikramlıklar hazırlayabilirler. Ardından kasayı açıp siparişi işleyebilirler. Oyun seti Barbie, dondurma standı, 2 renkte oyun hamuru, 2 kâse, 2 külah, 3 dekoratif dondurma süsü, 2 kaşık, külahlık ve kasa içerir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 3 yaş ve üzeri kızlar için harika bir hediyedir.

Çocuklar, Barbie Dondurma Dükkânı Oyun Seti ile usta bir dondurmacı olmanın inceliklerini keşfedebilir.

Dondurma baskılı sevimli elbisesi ve çizgili önlüğüyle Barbie, lezzetli dondurmalar hazırlayıp müşterilerine ikram etmek için kolları sıvayabilir.

Dondurma standı, Barbie 30 cm ve dondurmacı aksesuarları içerir: 2 renkte oyun hamuru, 2 adet kâse, 2 adet külah, 3 adet dekoratif dondurma süsü, 2 adet kaşık, külahlık ve kasa.

Çocuklar, gerçeğe uygun dondurmalar hazırlamak için pembe ve mavi renkli iki çeşit oyun hamurunu dondurma makinesine yerleştirip kolu çekebilir, ardından dondurmaların döne döne külaha dolmasını bekleyip ikram etmeden önce üstlerini süsleyebilir.

Gerçeğe uygun oyun eğlencesi sunmak için kâseler ve külahlar bebeğin elinde tutabileceği şekilde klipslidir.

Müşterinin siparişi hazır olduğunda Barbie, siparişi kasaya işleyebilir.

Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...