BARBIE CHELSEA CUTIE REVEAL ŞİRİN KOSTÜMLER DHL

  • 831,99 TL
BARBIE CHELSEA CUTIE REVEAL ŞİRİN KOSTÜMLER DHL

Barbie sevimli kostümleri ile geliyor!

Barbie Chelsea Cutie Reveal Şirin Kostümler Serisi, altı harika sürprizle muhteşem bir kutu açma deneyimi sunuyor. Kırmızı panda kostümlü kedicik, kurbağa kostümlü köpekçik, yunus kostümlü ayıcık ve koala kostümlü tavşancık maceraya hazır. Peluş kostümü çıkarın ve Chelsea'yle tanışın. Siz hangi sürpriz bebekle karşılaşacaksınız?

Bir eteğin yanı sıra bebeğin kostümü ile uyumlu minik evcil hayvan gibi diğer sürprizleri keşfedin. Peluşun üst kısmını ters yüz edip cekete dönüştürün. Kostüm başlığını da ters çevirerek evcil hayvan için bir yatak elde edebilirsiniz. Evcil hayvanın soğuk su ile renk değiştirme özelliği tatlılığına tatlılık katar. Ilık su ile önceki haline döndürüp eğlenceyi tekrarlayabilirsiniz. Çocuklar, bu sevimli Barbie Chelsea Cutie Reveal Şirin Kostümler Serisindeki tüm sürprizleri keşfetmeye bayılacak!

Tek pakette 6 sürpriz ile birlikte Barbie Chelsea Cutie Reveal Şirin Kostümler Serisi; peluş hayvan kostümü, kıyafetler ve dönüşüm heyecanı ile en şirin kutu açma deneyimini sunar. Kutuyu açtığınızda peluş hayvan kostümü giyen sevimli bir hayvan bulacaksınız. Kırmızı panda kostümlü kedicik, kurbağa kostümlü köpekçik, yunus kostümlü ayıcık veya koala kostümlü tavşancık arasından istediğinizi seçin. Siz hangi sürpriz bebekle karşılaşacaksınız?

Barbie Chelsea Cutie Reveal Şirin Kostümler Serisi, oyun saatine renk katar, çocukları çeşitli hikayeleri hayal etmeleri için teşvik ederken onların yaratıcılıklarının ve oyun kurma becerilerinin gelişmesine de katkı sağlar. Çocuklar Barbie ile oynarken sınırsız hayal kurar. Çocukların arkadaşları ile oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Ürünün; Rabbit in Koala, Teddy Bear Dolphin, Dog in Frog ve Kitty Red Panda olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır.

Kutu içerisinde; 5 parçadan oluşan kostümü ile Barbie Cutie Reveal Chelsea bebek ve mini evcil hayvan figürü, 1 çift ayakkabı ve bir eteğin bulunduğu 3 sürpriz paket bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 15,5 x 8,5 x 11,5 cm

Ağırlık: 0,135 kg

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...