BABY ALIVE STAR BESTIES YILDIZ SKYLAR DHL

  • 923,52 TL
BABY ALIVE STAR BESTIES YILDIZ SKYLAR DHL
Tüm galaksideki en iyi arkadaşlar!
Baby Alive Star Besties Yıldız Skylar bebeği, galaksiler arası eğlence için ışıltılı bir uzay temasına sahip!
3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu uzaydan ilham alan 20 cm'lik Baby Alive oyuncak bebek, uzaylı bir bavul, gezegen pasaportu, hayali ay suyu içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi Baby Alive aksesuarlarıyla birlikte gelir.
Oyuncak bebek aksesuarları, yanında oynaması için çantasında bile saklanabilir!
Kızlar ve erkekler için harika bir hediye olan bu besleyici saçlı oyuncak bebek, çıkarılabilir folyo vurgulu eteği, kalıplı kakülleri ve fırçalanabilir pembe ve mavi atkuyruğu ile yıldızlarla süslenmiş bir görünüme sahiptir.
Galaksiden ilham alan cesur tarzı ve aksesuarlarıyla bu Baby Alive Star Besties bebeği, gezegenden sıçrayan hayali maceralara hazır!

Folyo vurgulu çıkarılabilir etek gibi Baby Alive aksesuarlarının yanı sıra uzaylı bavul, gezegen pasaportu, taklit içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi galaksiler arası aksesuarlar içerir.


3 yaş ve üzeri çocuklar, ay suyu içecek aksesuarıyla Yıldız Skylar oyuncak bebeklerini besliyormuş gibi yapabilirler.


3 yaşındaki kız ve erkek çocuklara yönelik bu Baby Alive bebeği, hareket halindeyken eğlenmek için aksesuarlarını saklayan valizini hareketlendirmek için çıkartmalar içeriyor!


Yıldız Skylar oyuncak bebek, kalıplı perçemleri ve çocukların tarağıyla tarayabilecekleri renkli köklü atkuyruğuyla kendi dünya dışı görünümüne sahip.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...