BABY ALIVE KÖÜPÜKLÜ SAÇ TASARIM SETİ DHL

  • 2.045,32 TL
BABY ALIVE KÖÜPÜKLÜ SAÇ TASARIM SETİ DHL


"ÇOK FAZLA EĞLENCELİ SAÇ MODELİ: Bebeğinizin saçlarını onun tokasından çıkan köpüklerle tarayın! Çocuklar bu bebeği tıpkı kuaförde olduğu gibi saç tarama sandalyesine oturtabilir.

SALON SANDALYESİ VE SAÇ TARAMA AKSESUARLARI: Bu 30 cm’lik Baby Alive oyuncağı, salon sandalyesi ve taban ile birlikte oyuncak saç kurutma makinası, ayna ve toka gibi salon aksesuarları içerir.

BEBEĞİ SALON KOLTUĞUNA BAĞLAYIN: 3 yaş ve üzerindeki çocuklar, oyuncakla birlikte verilen bardaktaki köpük solüsyonunu karıştırıp sandalye aksesuarına dökebilir, ardından şampuan pompasına basabilir ve bebeğin kafasında baloncukların oluşmasını izleyebilir.

BENZERSİZ KÖPÜKLÜ STİLLER YARATAN UYGULAMALI EĞLENCE: Kuaförcülük oynayın ve köpükleri oluşturmak, bebeğin saçını taramak ve şekillendirmek için oyuncak aksesuarlarını kullanın. Sonra da bebeğe oyuncakla birlikte gelen aynaya bakarak ne kadar sevimli olduğunu söyleyin.

ÇOCUK ŞAMPUANI İLE DE OYNANABİLİR: Çocuklar bu oyuncakla tekrar tekrar oynayabilir! Daha fazla köpük yapmak istediğiniz zaman evde bulunan bir çocuk şampuanı da kullanabilirsiniz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00'den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...